بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/19 - 17:44
  • - تعداد بازدید: 21
  • - تعداد بازدیدکننده: 20
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان با رئیس دانشگاه بجنورد

به منظور توسعه زمینه های همکاری و هم اندیشی در خصوص راهکارهای اجرایی تحقق شعار سال، نشستی مشترک فی مابین بنیاد نخبگان استان و دانشگاه بجنورد برگزار شد.

در این نشست که با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، رئیس دانشگاه بجنورد، دانشگاه معین استان، معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاه و به میزبانی دانشگاه بجنورد برگزار شد، زمینه های همکاری مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر بخشی، رئیس بنیاد نخبگان استان، در این دیدار ضمن اشاره به طرح های مصوب بنیاد ملی نخبگان جهت پشتیبانی از دانشجویان و اساتید دانشگاه، به تفصیل در مورد طرح رصد، طرف صدف و جایزه ی شهید وزوایی توضیحاتی را ارائه داد.

در ادامه دکتر شیخ زاده، رئیس دانشگاه بجنورد، نیز آمادگی کامل دانشگاه بجنورد را جهت همکاری، همفکری و اطلاع رسانی همه جانبه به جامعه مخاطب اعلام کرد و گفت: بسیاری از فعالیت های بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه ها هم سو و با هدفی مشترک برگزار می شود که می توان با همکاری بیشتر این برنامه ها را با کیفیتی بالاتر جهت تربیت دانشجویانی کارآفرین برگزار کرد.

مهمترین محور های گفتگو و موضوعات مورد تفاهم:

همکاری در اجرای طرح رصد

همکاری در اجرای طرح صدف

توسعه زمینه های همکاری با مراکز نوآوری و آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه بجنورد  در برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی و توانمندسازی دانشجویان و مستعدین برتر

 برگزاری اردوهای جهادی و علمی

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 158519
کلمات کلیدی
مدیر خراسان شمالی
خبرنگار

مدیر خراسان شمالی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید