بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/05 - 09:54
  • - تعداد بازدید: 34
  • - تعداد بازدیدکننده: 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان با رئیس ستاد اجرایی سازی فرمان امام(ره) در استان

در راستای حمایت هرچه بیشتر از نخبگان و مستعدان برتر، رئیس ستاد اجرایی سازی فرمان امام(ره) در استان میزبان بنیاد نخبگان بود.

در این نشست دوجانبه دکتر بخشی، رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن ارائه کلیات قوانین و مقررات، به تفسیر برنامه های جامع این بنیاد در راستای جذب، نگه داری و توانمندسازی نخبگان و مستعدان برتر پرداخت.

بخشی در ادامه ضمن تشریح انواع این حمایت ها، خواستار همکاری و مشارکت هرچه بیشتر ستاد اجرایی سازی فرمان امام جهت ارائه خدمات بهینه و صد در صدی به قشر نخبه و مستعد جامعه شد.

وی جامعه ی علمی و فرهیخته ی کشور را سرمایه های بدون جایگزین این کشور عنوان کرد و گفت: از دست دادن این سرمایه خسارات جبران ناپذیری برای کشور دارد. لذا حمایت از ایشان به منزله پیشرفت کل کشور در زمینه های علمی، فرهنگی و ... خواهد بود.

دکتر شاهینی، رئیس ستاد اجرایی سازی فرمان امام(ره)، ضمن عرض خوش آمدگویی، گفت: بنده کاملا با فضای علمی کشور و دغدغه های پژوهشگران و محققان آشنا هستم و وظیفه ی خود می دانم که با تمام امکاناتی که در اختیار ستاد هست در خدمت این قشر از جامعه باشم. قطعا تاثیرگذاری نخبگان و مستعدان برتر در لایه های مختلف جامعه انکارناپذیر است. بنابراین جهت نگه داشت این سرمایه های عظیم در کشور باید تمام تلاشمان را به کار ببندیم.

شاهینی در ادامه به تشریح امکانات ستاد اجرایی سازی فرمان امام و شرایط و نحوه ی استفاده از آن ها پرداخت.

در پایان مقرر شد بنیاد نخبگان افراد واجد شرایط استفاده از این امکانات را به ستاد اجرایی سازی فرمان امام(ره) معرفی نماید.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 158275
کلمات کلیدی
مدیر خراسان شمالی
خبرنگار

مدیر خراسان شمالی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید