بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/05 - 12:55
  • - تعداد بازدید: 48
  • - تعداد بازدیدکننده: 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم اندیشی آشنایی با طرح رصد

با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، اعضای هیئت علمی و مدیران گروه های آموزشی دانشگاه بجنورد و کارشناسان بنیاد نخبگان استان نشست هم اندیشی آشنایی با طرح رصد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر بخشی، رئیس بنیاد نخبگان استان، ضمن معرفی کلی طرح، از اعضای هیئت علمی دانشگاه بجنورد خواست با مشارکت گسترده در اجرایی سازی این طرح به شناسایی دانشجویان با استعداد و تربیت نسل کارآفرین کمک کنند.

در ادامه جلسه آقای اباذریان، کارشناس ارزیابی و نظارت بنیاد نخبگان استان، به معرفی کامل طرح رصد پرداخت و گفت:

هدف از انجام این طرح بهبود فرآیند سنجش و شناسایی دانشجویان مستعد، ایفای نقش فعالانه اساتید در شناسایی دانشجویان مستعد، توجه همزمان اساتید به ظرفیت های نهفته و فعال دانشجویان مستعد، گسترش دایرۀ شناسایی وحمایتی بنیاد ، به ویژه در زمینه استعدادها و مهارت هایی از قبیل رهبری،خلاقیت، کارآفرینی و ....در سطح استانها می باشد.

سپس به نحوه ی امتیازدهی در این طرح پرداخته شد و عنوان شد داشتن مهارت هایی از قبیل کارآفرینی، استعداد تحصیلی، خلاقیت، ابتکار و ایده پردازی و قدرت رهبری از جمله نقاط مثبت شخص برای انتخاب می تواند باشد.

در ادامه نشست به تسهیلاتی که بنیاد ملی نخبگان به منتخبین این طرح ارائه میدهد اشاره و فرایند اجرایی سازی طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان نیز نحوه ورود به سامانه رصد و بارگزاری اطلاعات به تفضیل مورد بررسی قرار گرفت.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 157760
کلمات کلیدی
مدیر خراسان شمالی
خبرنگار

مدیر خراسان شمالی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید