بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/03/10 - 11:41
  • - تعداد بازدید: 26
  • - تعداد بازدیدکننده: 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات بنیاد ملی نخبگان در بخش تسهیلات دانشجویی در بخش تحصیلات تکمیلی

به همت بنیاد نخبگان استان و به درخواست دانشگاه بجنورد، کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان ویژه ی مقاطع تسهیلات تکمیلی برگزار شد.

در راستای اطلاع رسانی بهتر و هدفمند به جامعه دانشگاهی درباره اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به صاحبان استعداد برتر و آشنایی با سامانه سینا، کارگاه آشنایی با سیاست‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی به صورت مجازی و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه، معرفی اجمالی از تاریخچۀ بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی ارائه و سپس به تشریح وظایف و مأموریت‌‌های بنیاد ملی نخبگان در راستای شناسایی، هدایت و حمایت از نخبگان و صاحبان استعدادهای‌برتر پرداخته شد.

در این کارگاه ضمن تبیین نحوه ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در حوزه‌های مختلف علمی، هنری، ادبی، قرآنی و غیره، آیین‌نامه‌های «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر» به نحو مطلوب تشریح شد.

همچنین دانشجویان با سامانه جامع اطلاعاتی جدید بنیاد (سامانه سینا)، نحوه تشکیل پرونده و ارسال درخواست در سامانه آشنا شدند.

لازم به ذکر است، به منظور گسترش دایرۀ نخبگانی و بهره‌مندی حداکثری جامعۀ نخبگانی از حمایت‌های اعطایی، برگزاری نشست‌های تشریح و تبیین آئین‌نامه‌ها و مقررات بنیاد ملی نخبگان در دستورکار بنیاد نخبگان خراسان شمالی قرار گرفته است.

در  پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 158361
کلمات کلیدی
مدیر خراسان شمالی
خبرنگار

مدیر خراسان شمالی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید