شنبه 3 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اولین جلسه تشکیل هسته خیرین فناور در خراسان شمالی کلید خورد.

به منظور بررسی الزامات تشکیل مجمع خیرین پژوهش، فناوری و نوآوری رئیس بنیاد نخبگان استان و روسای کارگروه های تخصصی بنیاد جلسه ای با دکتر امان ا... شادلو از چهره های سرآمد حوزه پزشکی استان، منعقد شد.

 

دکتر قاسمی فرد در این دیدار ضمن تشکر از دکتر شادلو، گفتند: حضور خیرین در بحث های علمی و پژوهشی راهکاری اساسی برای کمک به حل مشکل اشتغال به شمارمی رود که زمینه را برای ورود ایده ها و فکرهای جدید بیش از پیش فراهم می سازد. 
با پژوهش و تحقیق می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد و در صورت قرار گرفتن ظرفیت خیرین در کنار این موضوع مهم به نتایج قابل قبول تری می رسیم. 
ایشان ادامه دادند: باید دامنه کار خیرین را توسعه بدهیم، اکنون دانش آموزان مستعد زیادی در استان تحصیل هستند که با کمی حمایت مالی می توانند کارهای بزرگی را انجام دهند.
دکتر قاسمی فرد گفتند: با توجه به منابع محدود مالی که در اختیارداریم این هدف محقق نمی‌شود مگر مسیرهای دیگر را دنبال کنیم. یکی از این مسیرها توسل به خیرین است هر جا که خیرین وارد شدند نتایج خوبی حاصل‌شده است.
دکتر شادلو در این نشست صمیمانه گفتند همواره برای بهتر شدن وضعیت شهرمان خواهم کوشید و این موضوع در تمام این سال‌ها برایم مهم بوده است.
برای کمک به دانش آموزان و مستعدان نیازمند استان نیز که از طرف بنیاد نخبگان معرفی می‌شوند آمادگی خود را اعلام می‌کنم.
در این جلسه آیین‌نامه جایزه علمی دکتر امان‌الله شادلو به ایشان تقدیم شد تا پس از مطالعه و تائید، به مرحله اجرا درآید.
شایان ذکر است دکتر امان الله شادلو از معتمدان و پزشکان حاذق استان خراسان شمالی هستند که از سالهای قبل انقلاب به عنوان اولین پزشک در استان مشغول به فعالیت می باشند. فعالیت های علمی، فرهنگی و اجتماعی ایشان در سطح استان و کشور بسیار فراوان و از افراد تاثیر گذار استان تا کنون می باشند.

تاریخ انتشار : 1397/07/16
کد : 113
تعداد بازدید: 78

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601