دوشنبه 27 آبان 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تور فناورانه بازدید از شرکت های دانش بنیان اسفراین

به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری دفتر استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی و مرکز رشد اسفراین، تور فناورانه یک روزه جهت بازدید از شرکت های دانش بنیان اسفراین برگزار شد.

در این تور یک روزه بازدید کنندگان از شرکت های فناوران دانش گستر سپهرآئین، نوین نانو نگاشت، بردار پرداز هوشمند، مرکز مشاوره ستاره سپهرآئین و شرکت وصال در حوزه صنایع دستی، گردشگری و بوم گردی دیدن کردند.

بازدید کنندگان با حضور در تک تک این شرکت ها با اعضای شرکت آشنا شدند و مدیران شرکت ها به توضیح روند شکل گیری و فعالیت های خود پرداختند.

دکتر قاسمی فرد مدیر یکی از شرکت دانش بنیان (که در زمینه تولید فراوری نانوپودرهای اکسید فلزی فعالیت دارد) و رئیس اسبق بنیاد نخبگان خراسان شمالی ضمن ارائه توضیحاتی از فضاهای آزمایشگاهی مجتمع آموزش عالی اسفراین و فعالیت هایی که در این مجتمع انجام می شود، توضیحاتی را نیز در مورد فضاهای حاکم بر دانشگاه های خارج از کشور ارائه دادند و تاکید کردند با وجود همه ی کاستی ها و مشکلات، فضای حاکم بر دانشگاههای داخلی بسیار مناسبتر و هموارتر است و از همه ی شرکت کنندگان خواستند تا با تمام توان برای رشد و ارتقا کشور عزیزمان کوشا باشند.

پس از بازدید از شرکت های دانش بنیان مستقر در مجتمع آموزش عالی اسفراین، شرکت کنندگان جهت بازدید از صنایع دستی و گردشگری منطقه به روستای روئین رفته و از بوم گردی این روستا نیز دیدن کردند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1398/08/26
کد : 82
تعداد بازدید: 4

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601