دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان با معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌های استان

صبح روز دوشنبه 11 ام تیرماه 1397، بنیاد نخبگان استان میزبان معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌های استان بود.

در راستای شناساندن قوانین و مقررات بنیاد ملی نخبگان، جلسه‌ای در محل بنیاد نخبگان استان با حضور معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها منعقد شد.

در این جلسه ابتدا دکتر قاسمی فرد، رئیس بنیاد نخبگان استان، به معرفی بنیاد ملی نخبگان، چگونگی تأسیس آن و اهداف و چشم‌اندازهای این بنیاد پرداختند.

سپس آقای مهندس اباذریان، کارشناس نظارت و اجتماعات نخبگانی بنیاد استان، به تشریح قوانین و مقررات بنیاد در بخش جایزه‌ی تحصیلی پرداختند.

ایشان بابیان اینکه هم‌اکنون فراخوان دریافت جایزه‌ی تحصیلی آمده است و دانش جویان تا 15 مرداد ماه فرصت ثبت‌نام دارند، ادامه دادند برای ثبت‌نام در این فراخوان، دانشجویان می‌توانند به سامانه‌ی سینا به آدرس sina.bmn.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

آقای اباذریان ضمن معرفی جوایزی که به هر مقطع تحصیلی داده می‌شود، گفتند دانشجویانی می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند که جز دانشجویان ممتاز دانشگاه باشند و یا دریکی از رویدادهای نخبگانی حائز مقام برتر شده باشند و یا در مجلات معتبر مقاله ثبت کرده باشند و ثبت اختراع داشته باشند. در ادامه جلسه دکتر قاسمی فرد به ارائه آمار دانشجویانی که تاکنون از این تسهیلات در استان استفاده کرده‌اند، پرداختند و در انتها معاونان محترم دانشگاه به بیان دیدگاه‌های خود و پرسش و پاسخ در این زمینه پرداختند.

تاریخ انتشار : 1397/04/12
کد : 85
تعداد بازدید: 174

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601